<small id="axuh1"><optgroup id="axuh1"></optgroup></small>

 • <rp id="axuh1"><ol id="axuh1"></ol></rp>
  <tbody id="axuh1"><table id="axuh1"><thead id="axuh1"></thead></table></tbody>

  <mark id="axuh1"><tt id="axuh1"></tt></mark>

   1. <mark id="axuh1"><tt id="axuh1"></tt></mark>
    <tbody id="axuh1"><nobr id="axuh1"><sub id="axuh1"></sub></nobr></tbody>

    • Испрати е-маил info@lanrfid.com
    • апстрактни технологи?а лини?а векторска

    ние нудиме Модни додатоци на попуст

    Шенжен Sunlanrfid технологи?а копродукции, Ltd, основана во 2006 година, се фокусираше на разво? и ресурси, производство и продажба за интеграци?а на висока технологи?а на претпри?атието и посветени на производство на смарт картичка, IC карта, паметни таг и паметни апликаци?а, како и изградено значаен партнерство со NXP, FM, ISSI, Atmel и така натаму.

    RFID Ear Tags

    RFID ear tags use RFID technology to identify and measure the characteristics of animals over long distances. The working principle of the RFID electronic ear tag is built-in chip and antenna, which carries the individual information of each animal, and belongs to the personal identification card...
    01
    02
    03
    04
    05
    06
    07
    08
    09
    10
    • решение

     решение

     Со силна технологи?а иновации, SUNLANRFID се способни да ви обезбеди со персоналните паметни картички и IOT решени?а
    • Зошто SUNLANRFID

     Зошто SUNLANRFID

     10 милиони капацитет со Напредно equipmemt Германи?а Ха?делберг CMYK офсет машина за печате?е
    • услуги

     услуги

     Бесплатни примероци
     слободни уметнички дела диза?н
     поддршка технологи?а
    ?
    WhatsApp Онла?н Chat!

    和爸爸在一起 啊哼轻一点啊太大了