<small id="axuh1"><optgroup id="axuh1"></optgroup></small>

 • <rp id="axuh1"><ol id="axuh1"></ol></rp>
  <tbody id="axuh1"><table id="axuh1"><thead id="axuh1"></thead></table></tbody>

  <mark id="axuh1"><tt id="axuh1"></tt></mark>

   1. <mark id="axuh1"><tt id="axuh1"></tt></mark>
    <tbody id="axuh1"><nobr id="axuh1"><sub id="axuh1"></sub></nobr></tbody>

    • Испрати е-маил info@lanrfid.com

    за нас

    factory1

    Шенжен Sunlanrfid технологи?а копродукции, Ltd, основана во 2006 година, се фокусираше на разво? и ресурси, производство и продажба за интеграци?а на висока технологи?а на претпри?атието и посветени на производство на смарт картичка, IC карта, паметни таг и паметни апликаци?а, како и изградено значаен партнерство со NXP, FM, ISSI, Atmel и така натаму.
    Добро опремена со на?современи работни машини: Германи?а Ха?делберг CMYK Четири бо?а офсет машина за печате?е, пет бо?а офсет машина за печате?е и воспоставени независни Кочан обврзувачка департментот, 38 полно Автоматско апликаци?а производствени линии, целосна автоматска удира?е машина, целосна автоматска Laminator.
    Капацитетот на производство достигнува 30 милиони контакт IC картички годишно, 60 милиони contactless IC картички годишно, 20 милиони специ?ални облик картички годишно, а 100 милиони inlays годишно.

    миси?а

    глобални професионални РФИД производи прова?дер

    Визи?а

    им овозможи на смарт картичка технологи?а во целиот свет

    Целта на услуги

    задоволството на клиентите

    бизнис филозофи?а

    ефективноста на стресот, подобрува?е на управува?ето, подобрува?е на квалитетот и зголемува?е на придобивките

    дух

    : Инсистираат на прва класа за управува?е и производство на првата класа производи


    ?
    WhatsApp Онла?н Chat!

    和爸爸在一起 啊哼轻一点啊太大了