<small id="axuh1"><optgroup id="axuh1"></optgroup></small>

 • <rp id="axuh1"><ol id="axuh1"></ol></rp>
  <tbody id="axuh1"><table id="axuh1"><thead id="axuh1"></thead></table></tbody>

  <mark id="axuh1"><tt id="axuh1"></tt></mark>

   1. <mark id="axuh1"><tt id="axuh1"></tt></mark>
    <tbody id="axuh1"><nobr id="axuh1"><sub id="axuh1"></sub></nobr></tbody>

    • D?rgoni nj? email info@lanrfid.com
    • teknologji abstract background vektor linj?

    ne ofrojm? Fashion Accessories n? zbritje ?mimi

    Shenzhen Sunlanrfid Teknologjia Co, Ltd, themeluar n? vitin 2006, u p?rq?ndrua n? zhvillimin dhe burimeve, prodhimit dhe shitjes p?r integrimin e nj? sip?rmarrje t? teknologjis? dhe t? angazhuar p?r t? prodhimit kart? smart, kart? IC, tag zgjuar dhe i zgjuar zbukurim, si dhe nd?rtuar r?nd?sish?m partneriteti me NXP, FM, Issi, Atmel dhe k?shtu me radh?.

    RFID Ear Tags

    RFID ear tags use RFID technology to identify and measure the characteristics of animals over long distances. The working principle of the RFID electronic ear tag is built-in chip and antenna, which carries the individual information of each animal, and belongs to the personal identification card...
    01
    02
    03
    04
    05
    06
    07
    08
    09
    10
    • zgjidhje

     zgjidhje

     Me risi t? fort? teknologji, SUNLANRFID ?sht? i aft? p?r t? siguruar ju me kart?n smart personalizuar dhe zgjidhjet IOT
    • Pse SUNLANRFID

     Pse SUNLANRFID

     10 milion Kapaciteti me i avancuar equipmemt Gjermani Heidelberg CMYK Offset Printing Machine
    • Sherbime

     Sherbime

     Mostrat e lira
     Pa artwork dizajn
     mb?shtetjen e teknologjis?
    ?
    WhatsApp Online Chat!

    和爸爸在一起 啊哼轻一点啊太大了