<small id="axuh1"><optgroup id="axuh1"></optgroup></small>

 • <rp id="axuh1"><ol id="axuh1"></ol></rp>
  <tbody id="axuh1"><table id="axuh1"><thead id="axuh1"></thead></table></tbody>

  <mark id="axuh1"><tt id="axuh1"></tt></mark>

   1. <mark id="axuh1"><tt id="axuh1"></tt></mark>
    <tbody id="axuh1"><nobr id="axuh1"><sub id="axuh1"></sub></nobr></tbody>

    • D?rgoni nj? email info@lanrfid.com

    Rreth nesh

    factory1

    Shenzhen Sunlanrfid Teknologjia Co, Ltd, themeluar n? vitin 2006, u p?rq?ndrua n? zhvillimin dhe burimeve, prodhimit dhe shitjes p?r integrimin e nj? sip?rmarrje t? teknologjis? dhe t? angazhuar p?r t? prodhimit kart? smart, kart? IC, tag zgjuar dhe i zgjuar zbukurim, si dhe nd?rtuar r?nd?sish?m partneriteti me NXP, FM, Issi, Atmel dhe k?shtu me radh?.
    Well-pajisur me makinat m? t? avancuara t? pun?s: Germany Heidelberg CMYK Four Color Offset Printing Machine, pes? ngjyra kompensuar Printing Machine dhe themeluar kalli Pavarur Lidhja Departamentit, 38 t? plot?- Automatik Zbukurim linjat e prodhimit, Full-Automatik Punching Machine, Full-Automatik Laminator.
    Kapaciteti i prodhimit arrin 30 milion? karta kontakt IC n? vit, 60 milion? karta contactless IC n? vit, 20 milion karta t? ve?anta n? form? n? vit dhe 100 milion? inlays n? vit.

    mision

    Global produkte profesionale RFID provider

    vizion

    mund?soj? teknologjin? e smart kartel?s n? t? gjith? bot?n

    Q?llimi i sh?rbimit

    klient?t k?naq?sin?

    filozofia e biznesit

    efektiviteti stresi, p?rmir?simin e menaxhimit, t? rritur cil?sin? dhe p?r t? rritur p?rfitimet

    shpirt

    : K?mb?ngulin n? menaxhimin e klasit t? par? dhe p?r t? prodhuar produkte t? klasit t? par?


    ?
    WhatsApp Online Chat!

    和爸爸在一起 啊哼轻一点啊太大了